(099) 270-00-37
Україна, м. Чернівці viknianskii22@gmail.com

(099) 270-00-37

viknianskii22@gmail.com

Бобінна пряжа Cariaggi від виробника - купити оптом в Україні

Красивих людей мають прикрашати красиві вироби, а красиві вироби мають складатися із якісних матеріалів. Італійська пряжа Cariaggi - саме те, що вам потрібно! Схвальні відгуки по всьому світу, широкий асортимент та надійні творці. Стокова пряжа Cariaggi користується помітним попитом в Україні та недарма - ціна, що ви віддаєте за першокласну пряжу, у позитивному сенсі вражаюча. Як купити пряжу Cariaggi ви дізнаєтеся дуже скоро.

Брендова італійська пряжа для в’язання та пошиття

Італійська пряжа Cariaggi може похизуватися своїм вишуканим шовком, першокласним кашеміром, та найкращою бавовною. У новій своїй колекції фірма обрала за тематику природність, як у кольорах, так і в матеріалах, демонструючи, що традиції та технології можуть вільно співіснувати. Пряжа у цієї фірми дуже різноманітна та цікава, тому якщо ви вирішите поглибитися у тему італійської бобінної пряжі від Cariaggi - ви в жодному випадку не пожалкуєте.

Cariaggi - купити стокову італійську пряжу в Україні

В Україні дуже шанують європейську якість італійської бобінної пряжі від Cariaggi, тому не дивно, що багато компаній займається її закупівлею та продажем, але кого обрати з усієї кількості компаній постачальників? — VikFilatti! Ми перевірені часом та займаємося продажем брендової італійської пряжі для в’язання вже шість років. Ми співпрацюємо напряму із виробництвами та здійснюємо перевезення два рази на місяць, що допомагає регулярно змінювати асортимент італійської бобінної пряжі від Cariaggi.

З яких матеріалів виготовляється пряжа Cariaggi?

  • Кашемір
  • Baby кашемір
  • Шовк
  • Мериносова шерсть
  • Бавовна

Де можна купити оптом італійську пряжу Cariaggi в Україні?

Насправді, купити пряжу Cariaggi гуртом - неймовірно просто. Зв’яжіться із VikFilatti, щоб обговорити всі деталі. У нас завжди є бобінна пряжа Каріаджі від виробника напряму, ми не перекуповуємо пряжу та не обманюємо наших покупців. Ми виключно за якісну продукцію та готові надати усім зацікавленим італійську бобінну пряжу від Cariaggi гуртом по доступній ціні, при цьому не потребуючи жодних передоплат. Оплатити покупку ви можете вже у відділенні Нової Пошти (також ми можемо організувати доставку через Делівері або САТ, або надати вам можливість забрати італійську пряжу із нашого складу).

Vik Filatti
Контактні телефони: +38 (099) 270-00-37, +39 (328) 029-54-29.
Доступні Viber і Whats app!