(099) 270-00-37
Україна, м. Чернівці viknianskii22@gmail.com

(099) 270-00-37

viknianskii22@gmail.com

Італійська бобінна пряжа Lineapiu - купити гуртом в Україні

Додавання нових елементів одягу до  гардеробу - важлива річ, але стає особливо приємною, якщо створені вони із якісних матеріалів. В’язана чи пошита - за будь-яких умов знадобляться першокласні матеріали, а точніше - пряжа.А італійська пряжа Lineapiu, що перевірена часом та багатьма виробництвами одягу. Її використовують по всьому світові та високо оцінюють різноманітні творці, чиї роботи наповнюються неповторними барвами та візерунками. А тепер можливість купити пряжу Lineapiu виникне й у вас завдяки компанії VikFilatti.

Lineapiu - Брендова італійська пряжа для в’язання

У світі існує багато різноманітних брендів пряжі, що намагаються завоювати довіру та популярність з-серед покупців. Та брендовій італійській пряжі для в’язання це вдається на подив вміло. Та італійська бобінна пряжа від Lineapiu - аж ніяк не виключення з правил, бо має багато схвальних відгуків як по Італії, так і з-серед майстрів по всій земній кулі. Бобінна пряжа Lineapiu від виробника - високоякісний продукт, який неможливо обійти стороною.

Стокова пряжа Lineapiu - купити гуртом в Україні

Що таке стокова пряжа? Це пряжа, що залишилася після створення колекцій у певної фірми. Тобто, невикористані матеріали першокласної якості, але при цьому ціна їх - значно дешевша.Бобінна пряжа Lineapiu від виробника також може бути придбана на стоці гуртом. Саме придбанням, перевезенням та продажем стокової пряжі Lineapiu (та багатьох інших першокласних італійських брендів) займається компанія VikFilatti що допоможе вам отримати бажані матеріали для створення прекрасних витворів мистецтва з першокласної пряжі.

Із яких матеріалів створюється італійська пряжа Lineapiu?

  • Ангора -мерінос
  • Бебі альпака-поліамід
  • Меринос-віскоза
  • Мохер
  • Супер кід мохер

Купити стокову пряжу Lineapiu

Купити пряжу Lineapiu в Україні, насправді, досить легко. Потрібно лише мати надійну компанію, що забезпечить перевезення та продаж. Надійну та перевірену, а значить, саме VikFilatti готові вам допомогти. Ми працюємо вже шість років та маємо бездоганну репутацію. Співпрацюємо напряму із виробництвами, та не потребуємо від наших покупців авансів - оплата проходить при отриманні. Відкриті для співпраці та ваших дзвінків.

Vik Filatti
Контактні телефони: +38 (099) 270-00-37, +39 (328) 029-54-29.
Доступні Viber і Whats app!