(099) 270-00-37
Україна, м. Чернівці viknianskii22@gmail.com

(099) 270-00-37

viknianskii22@gmail.com

Купити пряжу Sesia Manifatture оптом в Україні

Щороку у світі з’являється усе більше майстрів в’язання, що створюють незабутні та незрівнянні ні з чим іншим шедеври. І щоб залишатися на рівні та навіть ставати краще - ці ж майстри мають забезпечувати себе високоякісною пряжею, бо якість - важливий пункт, який у жодному випадку не можна ігнорувати. Тому ви, як і найвідоміші творці, маєте право отримувати найкраще, чому ми маємо для вас пропозицію - італійська пряжа Sesia Manifatture, що є однією з найбільш видатних на ринку.

Якісна італійська пряжа для в’язання

Італійська бобінна пряжа від Sesia Manifatture, як і більшість інших італійських пряж, вважається високоякісною, та однією з найкращих у всьому світі. Її творці запевняють - італійська бобінна пряжа від Sesia Manifatture завжди містить чудову сировину, сто відсотків із якої створено в Італії. Кожна колекція італійської пряжі Sesia Manifatture створюється з використанням дорогоцінної тонкої вовни, м’якої та пухнастої альпаки, мохеру та найкращої бавовни. Широкий асортимент дозволяє повідомити - ви знайдете потрібну пряжу на будь-який сезон.

Стокова бобінна пряжа Sesia Manifatture

Що ж таке сток? З англійської - це залишок, запас. У сфері пряжі - це залишки матеріалів після створення колекцій, слідом ті матеріали продаються набагато дешевше, але при цьому не поступаються за якістю. Купівля пряжі на стоках користується неабиякою популярністю, бо це спосіб придбати першокласної пряжі за смішними цінами. Купити пряжу Sesia Manifatture також можна на стоці. Стокова пряжа Sesia Manifatture це не лише гарант якості, а й гарант доступних цін.

Із яких матеріалів складається пряжа Sesia Manifatture?

  • Мохер
  • Шовк
  • Бавовна, Віскоза
  • Мериносова шерсть
  • Шерсть альпаки

Де в Україні купити бобінну пряжу Sesia Manifatture від виробника?

Отож - придбати стокову бобінну пряжу Sesia Manifatture від виробника ви можете у надійної компанії VikFilatti. Ми практикуємо перевезення та продаж брендової італійської пряжі для в’язання в Україну вже шість років поспіль, та співпрацюємо напряму із виробництвами, що забезпечує вам якість та економію. Два перевезення на місяць, широкий асортимент та гарантовано якісна пряжа - ось що ви отримаєте, якщо вирішите співпрацювати з нами.